3% – Sezon 3 – ZAPOWIEDZI

3% – Sezon 3 – ZAPOWIEDZI

Już dzisiaj (7 czerwca 2019 roku) premiera trzeciego sezonu brazylijskiego dystopijnego thrillera platformy NETFLIX.

ZAPOWIEDZI - 3% - Sezon 3 - Michele Santana

3% – Sezon 3 – ZAPOWIEDZI

W trzecim sezonie akcja serialu przenosi nas ponownie o kolejny rok do przodu. Zgodnie z pomysłem Michele, alternatywą dla uprzywilejowanej Wyspy i biednego Lądu została Muszla. To miejsce, w którym każdy jest mile widziany, bez żadnej pseudo-selekcji.

Świat bywa nieprzewidywalny, dlatego też wydarzenia losowe dają się ludziom we znaki. Tym razem jest to wielka burza piaskowa, która w konsekwencji prawdopodobnie doprowadza do usterki w Muszli. W związku z tym zaczyna brakować dostępu do zapasów wody pitnej i żywności.

Przerażeni wizją głodu mieszkańcy domagają się Procesu, by ustalić, kto zasługuje na pozostanie w Muszli. Powtórka z rozrywki ?

Co przyniesie im przyszłość?

Przeczytaj o czym jest 3% i zobacz trzeci sezon tego serialu !

A jeśli już oglądałeś serial, to zanurz się ponownie w tej niezwykłej dystopijnej opowieści. Wróć do znanych z poprzednich odsłon postaci, takich jak Michele, Rafael (Tiago), Joana, Marco, Marcela czy Gloria. Poznaj całkiem też nowe postacie, takie jak chociażby Xavier Toledo.

Odkryj co niesie za sobą przyszłość związana z nowym projektem Trzeciej Drogi. Czy społeczności Lądu i Wyspy pozwolą na burzenie dotychczasowego ładu ? Czy rzeczywiście można stworzyć całkiem na boku oddzielną niezależną społeczność, jak to sobie wymarzyła Michele Santana ?

Na te i inne pytania odpowie Wam nowy sezon brazylijskiego serialu.

ZAPOWIEDZI - 3% - Sezon 3 - Rafael Moreira

Tylko na platformie NETFLIX !

ZAPOWIEDZI - 3% - Sezon 3 - NETFLIX

Udostępnij w social mediach