ZABAWNE SERIALOWE MEMY

ZABAWNE SERIALOWE MEMY, bo święta zobowiązują do czegoś luźniejszego. No a skoro na co dzień czytamy tu poważne recenzje (red. przyjmijmy na potrzeby tego artykułu, że wszystkie recenzje w tym serwisie są poważne ;P), to dzisiaj czas na coś mniej poważnego. Na coś zabawnego. A co bardziej bawi niż humor z samych seriali ? ZABAWNE SERIALOWE MEMY, czyli jak internetowi fani seriali ośmieszają swoje ulubione seriale.

No a tego w ostatniej dekadzie zebrało się naprawdę sporo. Oczywiście nie sposób tego wszystkiego zebrać w jedno miejsce. Dlatego dzisiaj tylko wyselekcjonowane subiektywnie ZABAWNE SERIALOWE MEMY ostatnich lat, a szczególnie z ostatnich miesięcy.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – The Witcher

Zacznijmy od czegoś całkiem na czasie. Odkąd na platformie NETFLIX wylądował serial o Wiedźminie, to internet jak długi i szeroki zalała fala komentarzy na temat tej produkcji. Szczególnie elektryzuje ona polskich widzów, więc to akurat nie dziwi. Jednak wraz z komentarzami, internet przyniósł nam też garść memów związanych z tą serialową produkcją. Niektóre wręcz ścinają z nóg i zrzucają z krzesła 🙂 Trzeba nie mieć w ogóle poczucia humoru, aby nie uśmiechnąć się na niektóre z nich. To zaczynamy od TOP 1 😉

Dzisiejszy artykuł jest dość subiektywny, więc to co śmieszy jednego, dla innych może być bardziej żałosne niż śmieszne. Jednak wiele memów oddaje nasze bieżące nastroje. To zabawne, ale nawet tego typu memy możemy znaleźć w nawiązaniu do Wiedźminowej produkcji.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – The Mandalorian (Baby Yoda)

Pierwszy aktorski serial Star Wars także przyniósł wiele memów. Wszystkie one są związane z jedną postacią, którą internauci okrzyknęli Baby Yoda. Ten cały Baby Yoda jest dosłownie wszędzie. Ludzie go nawet serwują w życzeniach świątecznych (red. tak, tak ja też, ale ja co roku przesyłam star warsowe życzenia, więc u mnie to standard).

Jest też oczywiście serwowany w sposób prześmiewczy.

Może niebawem skończy się moda na Baby Yodę (red. jak ktoś trafi na ten artykuł za dwa miesiące, to już pewnie będzie dawno po modzie), bo w świecie Star Wars postać ta znalazła świeżą konkurencję 😉

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – Game of Thrones

W roku widzów elektryzowała jeszcze Gra o tron. Szczególnie, że ostatni sezon rozczarował większą część publiki. To pociągnęło za sobą falę memów. Skoro twórcy serialu w ostatnim sezonie sparodiowali własny serial, to internauci już nie mieli co parodiować. Te ZABAWNE SERIALOWE MEMY z Gry o tron, to jedynie odbicia odczuć widzów, po obejrzeniu ostatniego, finałowego sezonu tej produkcji,

Niektórzy internauci wręcz nie szczędzili złośliwości. Jeden mem był mocniejszy od drugiego. Oczywiście większość w takim tonie z zachowaniem kultury.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – The Walking Dead

Serial AMC o trupach też przez lata dostarczył za pośrednictwem fanów sporo zabawnych memów. Tam wręcz niektóre postacie były stałymi dostarczycielami ciekawych memów. Innym razem chodziło o zabawne sytuacje, związane z odpowiednim kadrem z serialu.

 

Jeszcze innym razem charakterystyczne przedmioty z tego serialu uruchamiały wyobraźnie internautów.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – Poza mainstreamem

Oczywiście nie tylko topowe seriale zbierają za sobą żniwo memów. Niektóre produkcje serialowe wywołują uśmiech na twarzy już przy pierwszym z nimi kontakcie. To pobudza wyobraźnie internetów, a oni już wtedy niczym fabryka taśmowa, biorą się za publikowanie memów. To się tyczy zarówno zagranicznych seriali, jak i naszych z rodzimego podwórka.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – memy w temacie oglądania seriali

No i jest jeszcze jedna kategoria memów tematycznych dotyczących seriali. A właściwie ich oglądania. Tych memów jest również cała masa, a jeden śmieszniejszy od drugiego.

Jak coś w temacie profili na Netflixie…

lub współdzielenia konta

czy oglądania zabój.

A co jak ktoś przerywa nam oglądanie serialu ?

Przy tym wszystkim jeszcze gorsza jest nostalgia,

a także refleksja nad pewnymi momentami z naszych ulubionych serialowych produkcji.

ZABAWNE SERIALOWE MEMY – coś na zakończenie

I na koniec zestawienia, jak ulubione seriale wpływają na nasze życie. I to w całkiem poważnych sprawach 😉

(red. na załączonym obrazku z protestu nauczycieli)

Oczywiście takich memów znajdziemy w necie ogromną ilość, a to tylko mały wycinek tego co opublikowali internauci. Może przy kolejnej okazji znajdzie się coś równie zabawnego, jeśli nie lepszego.

Udostępnij w social mediach