Stranger Things – SEZON 3 – Zapowiedzi

Stranger Things – SEZON 3 – Zapowiedzi

Już 4 lipca 2019 roku (w Dzień Niepodległości USA) premiera trzeciego sezonu oryginalnego serialu platformy NetflixStranger Things.

Nie da się ukryć, że serial Stranger Things stał się marką samą w sobie, ale mimo wszystko na promocję nowego sezonu wydano spore pieniądze. Platforma Netflix do samego końca nie ujawnia szczegółów fabuły trzeciego sezonu, ale serwując nami kilka zwiastunów, sami możemy z nich wyciągnąć pewne wnioski.

Stranger Things – Sezon 3 – PIERWSZY ZWIASTUN

Wracamy do Hawkins wraz z grupą uwielbianych na całym świecie bohaterów. Wokół nich powstała już pierwsza powieść bazująca na serialu, a także pierwsze komiksy. Czeka nas także wysyp gier video oraz specjalne reedycje gier planszowych wzorowanych na serialu. Także pierwsze zestawy LEGO z franczyzy Stranger Things są już dostępne w sprzedaży. Do tego serialowe ubrania oraz inne gadżety. Istny szał, ale tak tworzą się legendy. To wszystko napędza promocje zbliżającego się trzeciego sezonu.

Stranger Things – Sezon 3 – DRUGI ZWIASTUN

Nowa odsłona kontynuuje wątki zawarte w artykule dotyczącym Stranger Things 2.

Jakie nowe zagrożenia czekają nas w trzecim sezonie ? Twórcy stosują stopniowanie przeciwników, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę dużego.

TRZECI ZWIASTUN – FINAŁOWY ZWIASTUN

Jeszcze nie wiesz o czym jest Stranger Things i wahasz się z oglądnięciem tej niezwykłej serii ? Może recenzja pierwszego sezonu pomoże podjąć Ci decyzję, by zacząć przygodę z tym serialem -> Stranger Things 1 (całość bez spoilerów).

W związku z nadchodzącą premierą przygotowano też filmowe przypomnienie najważniejszych wątków pierwszego i drugiego sezonu Stranger Things.

NIE DO WIARY (Nie może być) – STREFA 11

Nowe wrażenia czekają nas już od 4 lipca. Tylko na platformie NETFLIX.

Stranger Things - Sezon 3 - Netflix Promo

 

Udostępnij w social mediach