REDAKCJA

REDAKCJA – strona powstała z myślą o serialomianiakach, którzy poświęcają wiele godzin swojego wolnego czasu na oglądanie seriali. I to zarówno tych w TV, na płytach DVD czy Blu-Ray, jak i za pośrednictwem platform i serwisów streamingowych. Siłą rzeczy tacy ludzie poszukują w necie informacji na temat swojego hobby. Z myślą o nich powstała strona Seriale Srebrnego Ekranu, która w pierwszej kolejności stawia na recenzje seriali telewizyjnych i internetowych. To także źródło newsów i informacji dotyczących produkcji i dostępności różnych seriali.

Twórcą i administratorem strony jest Konrad „Sylar” Rydzewski. Z wykształcenia głównie prawnik, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, z zawodu… wielobranżowiec. Z szerokimi zainteresowaniami, gdzie na pierwszy plan wysuwają się dwa specyficzne (żeby nie powiedzieć nerdowskie) hobby. Jest to Star Wars (i wszystko co się z tym wiąże) oraz amerykańskie komiksy (ze wskazaniem na trzy wydawnictwa: DC, Marvel i Image Comics). Poza tym pasjonat sportu (bardziej oglądanie wydarzeń sportowych, niż ich uprawianie), polityki (w sposób bierny i czynny), publicystyki, nowych technologii oraz… seriali telewizyjnych wszelkiej maści.

REDAKCJA - Administrator

To także autor tekstów z doświadczeniem recenzenckim, dziennikarskim i publicystycznym, który rocznie ogląda setki tytułów różnych seriali. I z uwagi na to hobby, na które poświęca sporo swojego wolnego czasu, postanowił on pewnego dnia stworzyć stronę, za pośrednictwem której dzieli się on z innymi widzami opiniami na temat różnych seriali. Przez pierwszy rok działalności REDAKCJA strony była jednoosobowa. Z czasem z projektu typowo hobbystycznego strona zaczęła ewoluować w bardziej profesjonalną sferę. Dodatkowo jej twórca zaprosił do współpracy swoich wiernych czytelników, którzy pomagają mu w rozwoju serwisu.

Cała REDAKCJA dokłada wszelkich starań, by strona Seriale Srebrnego Ekranu trafiała do szerszej świadomości polskich miłośników seriali. A czytelnikom życzymy pełnej satysfakcji z czytanych artykułów na stronie.