OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA : KONWENT SUPERNATURAL – Konwent Stairway To Heaven

Zapraszamy wszystkich na Konwent Stairway To Heaven. To pierwszy polski konwent w całości poświęcony tematycznie serialowi SUPERNATURAL. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się już 24 sierpnia 2019 roku w Gdańsku, a dokładniej w Domu Harcerza przy ul. Za Murami 2/10.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych i zabawach. Wszystko to związane będzie z kultową serią SUPERNATURAL.

OGŁOSZENIA – PROGRAM KONWENTU

Uczestnicy konwentu będą mieć okazję wcielić się w łowców, podczas gry typu LARP, a także będą mogli rywalizować w licznych konkursach artystycznych – plastycznych, pisarskich, poetyckich, aktorskich, instrumentalnych czy wokalnych oraz konkursie cosplay. Dla zwycięzców każdego z konkursów przewidziano nagrody. Nie zabraknie również karaoke, które zaplanowane jest na zakończenie konwentu i przede wszystkim rodzinnej atmosfery, jaką tworzy SPNFamily.

KONWENT SUPERNATURAL – SPECJALNI GOŚCIE

Dodatkowo podczas konwentu pojawi się gościnnie grupa Urbex History.

„Jesteśmy grupą eksploratorów z pasją do historii. Odwiedzamy zapomniane i niedostępne dla wszystkich obiekty.” – tak piszą o sobie na swoim fanpage’u na Facebooku. Są jedną z najpopularniejszych grup typu Urbex (jeśli nie najpopularniejszą) w całej Polsce. Niejednokrotnie odwiedzali nawiedzone miejsca i te rzekomo nawiedzone. I to właśnie o swoich doświadczeniach z odwiedzinami w takich miejscach porozmawiają z uczestnikami konwentu na swoim panelu podczas Stairway To Heaven.

OGŁOSZENIA - URBEX

Organizatorzy konwentu mają nadzieję, że działalność grupy, zbliżona do fabuły pierwszych sezonów serialu SUPERNATURAL, wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia.

Więcej szczegółów na temat samego wydarzenia, można przeczytać w artykule – Konwent Supernatural.

OGŁOSZENIA : Szczegółowe informacje o wejściówkach na konwent oraz informacje związane z bezpieczeństwem całego eventu, są podane bezpośrednio na stronie internetowej orgranizatora – Stairway To Heaven.

OGŁOSZENIA - STAIRWAY TO HEAVEN

Serdecznie zapraszamy !