DARK – Sezon 2 – ZAPOWIEDZI

DARK – Sezon 2 – ZAPOWIEDZI

Już 21 czerwca 2019 roku drugi sezon niemieckiego serialu platformy Netflix – DARK. Jak się okazało, twórcy podprogowo zapowiedzieli datę drugiego sezonu już w pierwszym odcinku premierowego sezonu DARK.

Przeczytaj o czym jest DARK i zobacz drugi sezon tego serialu !

Dla wszystkich widzów, którzy uważnie oglądali pierwszy sezon tego niezwykłego serialu, już w pierwszej odsłonie wiele elementów fabuły składało się w jedną większą całość. Jednakże pierwszy sezon zostawił też wiele pytań bez odpowiedzi. Na nie postara się nam odpowiedzieć DARK – Sezon 2.

W finale poprzedniego sezonu Jonas trafił do przyszłości i teraz desperacko próbuje wrócić do 2020 roku. Nie będzie to jednak takie proste.

DARK - Sezon 2 - Jonas w przyszłości

W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Generalnie bohaterowie w drugiej odsłonie zaczynają bardziej kojarzyć fakty i odkrywać tajemnice związane z podróżami w czasie. Winden nie będzie już tym samym miasteczkiem, jakie poznaliśmy w pierwszej odsłonie tego serialu.

DARK - Sezon 2 - Organizacja

Już 21 czerwca 2019 roku możemy ponownie zanurzyć się w świat anomalii czasoprzestrzennych oraz powrócić do dobrze znanych nam bohaterów pierwszej odsłony tego serialu. Do obsady w drugim sezonie dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth. Możemy także spodziewać się większego rozwoju dotychczasowych postaci drugoplanowych.

Nadal serial prezentować będzie sporo tajemnic do odkrycia. Jednak etapowo dostaniemy odpowiedzi na kilka pytań zawieszonych w finałowych odcinkach poprzedniego sezonu. Cała historia wg zapowiedzi twórców jest rozpisana na trzy sezony. Stąd z całą pewnością DARK – Sezon drugi nie wyłoży wszystkich kart na stół. Kolejny raz możemy spodziewać się ciekawego zakończenia sezonu. Całość do obejrzenia już 21 czerwca 2019 roku.

Zobacz zwiastun DARK – Sezon 2 !

Tylko na platformie NETFLIX !

DARK - Sezon 2 - platforma NETFLIX

Udostępnij w social mediach